foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Litoměřice, příspěvková organizace

SUSO 2016, Praha, PVA Letňany

V rámci výstavy „FOR Pasiv“, která se konala 22. – 23. 1. 2016 v pražských Letňanech, proběhlo postupové kolo dovednostní soutěže SUSO žáků učebních oborů Zedník a Truhlář.

Z naší školy se zúčastnili Michal Hraníček a Daniel Jožko, žáci 2. ročníku oboru Zedník. Jejich práce byla více než skvělá, jako tým získali čtyřikrát 1. místa od generálních sponzorů soutěže, 1. místo hlavní soutěže SUSO a postup do Československého finálového kola. Díky svým schopnostem a dovednostem tak završili své vítězné tažení cenou „Hvězda postupového kola“.

Oběma žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy jim i učitelům odborného výcviku a odborných předmětů.

Fotografie zde.

 

Copyright © 2019 SŠPgHS Litoměříce Rights Reserved.