^Zpět

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

 

Nejlepší tři soutěžící ocenila odborná porota v čele s Mistrem kuchařem Vladimírem Pickou, členy odborné poroty byly také šéfkuchař restaurace Aureole Jiří Král a provozovatel Zájezdního hostince Na Štěpáně a restaurace Konírna Martin Slezák. Finálovým kláním provázela herečka, moderátorka a kuchařka Markéta Hrubešová.

 

Zvláštní cenu Rio Mare poukaz na 5 000 Kč převzal od pořadatelů soutěže Jiří Burdych z Pardubic. Školy, jejichž studenti získali jednu z cen, obdržely tuňákové výrobky Rio Mare ve stejné hodnotě. Všichni finalisté včetně pedagogického doprovodu si odnesli balíček produktů Rio Mare.

 

„Těší nás, že je o soutěž každým rokem větší zájem. Letos jsme měli rekordní počet 37 registrovaných škol téměř ze všech krajů České republiky. Snažíme se soutěžícím a školám připravit co nejlepší podmínky a ocenit také pedagogy, kteří studentům se soutěží pomáhají,“ říká předseda poroty pořadatele a marketingový manažer Bolton Czechia Pavel Kmínek.

 

Celostátní gastronomickou soutěž Svačina roku s Rio Mare pořádá společnost Bolton Czechia, která je výhradním distributorem značky Rio Mare v České republice. Finále proběhlo opět v gastro studiu Chefparade+ v pražských Holešovicích.

1. místo Dominik Nedoma  -  „Smažená rizolka s tuňákem Rio Mare a sušenými rajčaty

Suroviny (4 porce):

1 ks Rio Mare tuňáka, 10 lžic hladké mouky, 0,5 l mléka, 80 g sušených rajčat, 1 vejce, 160 g sýru, 80 g čerstvého špenátu, 160 g rajčat, 160 g žluté papriky, 1 šálek strouhanky, velkolistá petrželka, olej, sůl, pepř, cukr

Postup:

Z hladké mouky, mléka a vajec připravíme těsto na palačinky. Na oleji smažíme tenké palačinky, které naplníme špenátem, sýrem, tuňákem a sušenými rajčaty. Palačinky pevně zabalíme a obalíme ve vajíčku a ve strouhance a osmažíme do zlatova. Nakonec osmažené palačinky doplníme salátkem z rajčat, papriky a petržele.

Gastro akce

  • Gastro akce

Dokumenty

  • Dokumenty ke stažení

Videogalerie

  • Videogalerie

Fotogalerie

  • Fotogalerie

Dívčí pěvecký sbor Máj

  • Dívčí pěvecký sbor Máj

Dramatický kroužek Loudidlo

  • Dramatický kroužek Loudidlo

Klub mladého diváka

  • Klub mladého diváka