foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Litoměřice, příspěvková organizace

 

Herně – relaxační kurz do Itálie – září 2020

Vinou vzniklé globální pandemie končí CK Special, s.r.o., se sídlem Vaníčkova 922/7, 400 01 Ústí nad Labem svou činnost. Proto jsme nuceni odvolat herně relaxační kurz.

Vzhledem k tomu, že je CK Special pojištěna proti úpadku u Generali České pojišťovny, obrátili jsme se s požadavkem na vrácení uhrazené zálohy za herně relaxační kurz na tuto pojišťovnu (škodní událost).

Dle sdělení pojišťovny musí být šetření škodní události ukončeno nejpozději do 3 měsíců od úpadku cestovní kanceláře.

O dalších krocích vás budeme včas informovat.

 

 Informace pro 3. ročníky – středisko Komenského

Povinné letní sportovní kurzy pro 3. ročníky budou vypsány v říjnu 2020 (platí i pro studenty, kteří byli přihlášeni na herně relaxační kurz do Itálie).

OCHRANA ZDRAVÍ A PROVOZ STŘEDNÍCH ŠKOL A KONZERVATOŘÍ PRO OBDOBÍ PŘÍPRAVY NA MATURITNÍ A ZÁVĚREČNOU ZKOUŠKU A ABSOLUTORIUM V KONZERVATOŘI V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

 

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ

 

Naše družstvo florbalistek se po postupu z okresního a následně krajského kola kvalifikovalo na národní finále KB florbal challenge konaném dne 18.3. v Praze. Před turnajem došlo k oslabení týmu, kdy se nám zranila brankářka a i další hráčky byly zdravotně limitovány. Avšak hned v prvním zápase jsme porazili SOŠ a SOU Kladno v poměru 4:2. Ve druhém zápase nás porazil pozdější vítěz turnaje Liberec 6:2. Tuto porážku jsme odčinili vítězstvím 3:2 nad GVP Praha a postoupili jsme z druhého místa do čtvrtfinále. Zde nás čekal tým Gymnázium a SOŠ Rokycany, proti kterému jsme podali náš nejlepší výkon a soupeře pustili pouze do tří šancí. Soupeř však všechny své šance využil a my trefili čtyřikrát konstrukci branky, z čehož vzešla prohra 2:3. V duelu o páté místo s ISŠTE Sokolov jsme po základní hrací době hráli 4:4 a vítězství získali výborným výkonem brankářky v nájezdech. Páté místo v národním finále je velký úspěch a budeme se na něj snažit v příštích letech navázat.

 

Hned den poté nás čekala republiková kvalifikace středních škol v Teplicích. Naše dívky si v prvním zápase poradily s týmem Gymnázia Sokolov výsledkem 5:1. Ve druhém rozhodujícím zápase o postup však na nás dolehlo vyčerpání z předchozího dne a nestačili jsme na tým VOŠZ a SZŠ Praha. Našim dívkám gratulujeme a děkujeme jim nejen za perfektní sportovní výkony, ale taktéž za "fair play" chování jak na hřišti, tak mimo něj.

 

Dalibor Suk

Aktuality

Letní kurz AJ/NJ


Jazyková škola Reston pro naše studenty připravila speciální nabídku. Pro studenty angličtiny i němčiny nabízí od 3. do 7. 8. a od 24. do 28.8. intenzivní jazykové kurzy. Kurz probíhá v pondělí až pátek, 4 hodiny denně, cena je 2400 Kč. Dále je zde možnost placené praxe na příměstském táboře Reston, ve stejném termínu. Máte-li zájem vyzkoušet si na jeden či více dnů práci vedoucího příměstského tábora pod vedením zkušené lektorky, pište na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Poděkování od NEMOCNICE LITOMĚŘICE a.s.

Výsledky přijímacího řízení - 2.kolo

Aktuality

KLUB MLADÉHO DIVÁKA

Pro zájemce, kteří se ještě nepřihlásili, jsou volná místa, pište na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všichni, kteří jste se již přihlásili do Klubu mladého diváka, posílejte prosím částku 750 Kč do 26. 6. 2020 na:

Číslo účtu 19-5900000287/0100

VS rodné číslo žáka

SS 3240608

Vyplňte všechny výše uvedené údaje, aby byla platba dohledatelná.

EU peníze středním školám

  • EU peníze středním školám

progeCAD

  • progeCAD

Kamerový systém

  • Kamerový systém

„Přátelé“ spolek při SŠPgHS Litoměřice

  • "Přátelé" spolek při SŠPgHS Litoměřice

General Data Protection Regulation

  • General Data Protection Regulation

Pedagog inkluze pro střední školy

  • Pedagog inkluze pro střední školy

Celoživotní vzdělávání

  • Celoživotní vzdělávání

Rekonstrukce Centra denních služeb pro klienty se zdravotním postižením

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice, p.o. je partnerem projektu Diakonie ČCE v Litoměřicích „Rekonstrukce Centra denních služeb pro klienty se zdravotním postižením“.Investiční projekt probíhal v Litoměřicích, Rooseveltova 7 v období od 1.10.2012 do 2.7.2015 a byl podpořen ze zdrojů ROP Severozápad, který je spolufinancován ERDF pod reg. č. CZ.1.09/1.3.00/69.01140.

Celý článek o ukončení projektu najdete zde.

Copyright © 2020 SŠPgHS Litoměříce Rights Reserved.