foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Litoměřice, příspěvková organizace

Nově otevíráme obor KLEMPÍŘ (23-55-H/01). Více informací naleznete zde.

Naše družstvo florbalistek se po postupu z okresního a následně krajského kola kvalifikovalo na národní finále KB florbal challenge konaném dne 18.3. v Praze. Před turnajem došlo k oslabení týmu, kdy se nám zranila brankářka a i další hráčky byly zdravotně limitovány. Avšak hned v prvním zápase jsme porazili SOŠ a SOU Kladno v poměru 4:2. Ve druhém zápase nás porazil pozdější vítěz turnaje Liberec 6:2. Tuto porážku jsme odčinili vítězstvím 3:2 nad GVP Praha a postoupili jsme z druhého místa do čtvrtfinále. Zde nás čekal tým Gymnázium a SOŠ Rokycany, proti kterému jsme podali náš nejlepší výkon a soupeře pustili pouze do tří šancí. Soupeř však všechny své šance využil a my trefili čtyřikrát konstrukci branky, z čehož vzešla prohra 2:3. V duelu o páté místo s ISŠTE Sokolov jsme po základní hrací době hráli 4:4 a vítězství získali výborným výkonem brankářky v nájezdech. Páté místo v národním finále je velký úspěch a budeme se na něj snažit v příštích letech navázat.

 

Hned den poté nás čekala republiková kvalifikace středních škol v Teplicích. Naše dívky si v prvním zápase poradily s týmem Gymnázia Sokolov výsledkem 5:1. Ve druhém rozhodujícím zápase o postup však na nás dolehlo vyčerpání z předchozího dne a nestačili jsme na tým VOŠZ a SZŠ Praha. Našim dívkám gratulujeme a děkujeme jim nejen za perfektní sportovní výkony, ale taktéž za "fair play" chování jak na hřišti, tak mimo něj.

 

Dalibor Suk

Aktuality

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

středa 15.ledna 2020

od 9:00 do 17:00 hod.

Informace o pedagogických a sociálních oborech Vám rádi poskytneme na středisku Komenského 3.

Informace o  technických či gastronomických oborech Vám rádi poskytneme na středisku Dlouhá 6.

EU peníze středním školám

  • EU peníze středním školám

progeCAD

  • progeCAD

Kamerový systém

  • Kamerový systém

„Přátelé“ spolek při SŠPgHS Litoměřice

  • "Přátelé" spolek při SŠPgHS Litoměřice

General Data Protection Regulation

  • General Data Protection Regulation

Pedagog inkluze pro střední školy

  • Pedagog inkluze pro střední školy

Celoživotní vzdělávání

  • Celoživotní vzdělávání

Rekonstrukce Centra denních služeb pro klienty se zdravotním postižením

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice, p.o. je partnerem projektu Diakonie ČCE v Litoměřicích „Rekonstrukce Centra denních služeb pro klienty se zdravotním postižením“.Investiční projekt probíhal v Litoměřicích, Rooseveltova 7 v období od 1.10.2012 do 2.7.2015 a byl podpořen ze zdrojů ROP Severozápad, který je spolufinancován ERDF pod reg. č. CZ.1.09/1.3.00/69.01140.

Celý článek o ukončení projektu najdete zde.

Copyright © 2019 SŠPgHS Litoměříce Rights Reserved.