foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Litoměřice, příspěvková organizace

 

     V pondělí 8. října 2018 se v aule školy konalo školní kolo PP. Soutěže se zúčastnilo 43 studentů, kteří předvedli víc jak 50 výkonů v disciplínách přednes, čtení a improvizované vyprávění. Jejich výkony potěšily nejen děti předškolního věku, ale také spolužáky především z prvního ročníku, neboť druhou cílovou skupinou byli dospívající - žáci SŠ.

      Porota ve složení J. Hančová, Monika Illichmanová, Z. Rousová, M. Roušarová, L. Sobotková a P. Vágai měla opravdu těžkou úlohu vybrat studenty, kteří budou naši školu reprezentovat na celostátním kole, které se uskuteční ve dnech 7. – 10. listopadu v Čáslavi.

 

V jednotlivých disciplínách zvítězily: v  přednesu  Eliška Marešová z 2. A , ve čtení Nadia Rusňaková z 2. D  a v improvizovaném vyprávění Tereza Pípová ze 4. A.

 

     Vítězkám blahopřejeme a  přejeme jim hodně štěstí na celostátní přehlídce v Čáslavi. Všem účastníkům děkujeme za předvedené výkony a příjemně strávené dopoledne věnované Poemě a těšíme na další setkání příští rok.

 

Lenka Sobotková

Gastro akce

  • Gastro akce

Sportovní akce

  • Sportovní akce

ZRUŠENÍ ZÁJEZDU DO FRANCIE

 

VRÁCENÍ ZÁLOHY V EURECH

Pro vrácení částky v € prosím zvolte jednu z možností:

1. převedení částky na účet vedený v Eurech

2. převedení částky na běžný účet – částka bude vrácena v Kč

3. předání částky po návratu studentů do školy

Čísla vašich účtů posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Děkuji, Eva Filandrová

Fotogalerie

  • Fotogalerie

Dívčí pěvecký sbor Máj

  • Dívčí pěvecký sbor Sunflowers

Klub mladého diváka

  • Klub mladého diváka

Copyright © 2020 SŠPgHS Litoměříce Rights Reserved.