foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Litoměřice, příspěvková organizace

Naše družstvo florbalistek se po postupu z okresního a následně krajského kola kvalifikovalo na národní finále KB florbal challenge konaném dne 18.3. v Praze. Před turnajem došlo k oslabení týmu, kdy se nám zranila brankářka a i další hráčky byly zdravotně limitovány. Avšak hned v prvním zápase jsme porazili SOŠ a SOU Kladno v poměru 4:2. Ve druhém zápase nás porazil pozdější vítěz turnaje Liberec 6:2. Tuto porážku jsme odčinili vítězstvím 3:2 nad GVP Praha a postoupili jsme z druhého místa do čtvrtfinále. Zde nás čekal tým Gymnázium a SOŠ Rokycany, proti kterému jsme podali náš nejlepší výkon a soupeře pustili pouze do tří šancí. Soupeř však všechny své šance využil a my trefili čtyřikrát konstrukci branky, z čehož vzešla prohra 2:3. V duelu o páté místo s ISŠTE Sokolov jsme po základní hrací době hráli 4:4 a vítězství získali výborným výkonem brankářky v nájezdech. Páté místo v národním finále je velký úspěch a budeme se na něj snažit v příštích letech navázat.

 

Hned den poté nás čekala republiková kvalifikace středních škol v Teplicích. Naše dívky si v prvním zápase poradily s týmem Gymnázia Sokolov výsledkem 5:1. Ve druhém rozhodujícím zápase o postup však na nás dolehlo vyčerpání z předchozího dne a nestačili jsme na tým VOŠZ a SZŠ Praha. Našim dívkám gratulujeme a děkujeme jim nejen za perfektní sportovní výkony, ale taktéž za "fair play" chování jak na hřišti, tak mimo něj.

 

Dalibor Suk

Gastro akce

  • Gastro akce

Sportovní akce

  • Sportovní akce

ZRUŠENÍ ZÁJEZDU DO FRANCIE

 

VRÁCENÍ ZÁLOHY V EURECH

Pro vrácení částky v € prosím zvolte jednu z možností:

1. převedení částky na účet vedený v Eurech

2. převedení částky na běžný účet – částka bude vrácena v Kč

3. předání částky po návratu studentů do školy

Čísla vašich účtů posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Děkuji, Eva Filandrová

Fotogalerie

  • Fotogalerie

Dívčí pěvecký sbor Máj

  • Dívčí pěvecký sbor Sunflowers

Klub mladého diváka

  • Klub mladého diváka

Copyright © 2020 SŠPgHS Litoměříce Rights Reserved.