foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Litoměřice, příspěvková organizace

Domov mládeže Daliborova 5

Domov mládeže, Daliborova, Litoměřice 775 473 936

Ubytovací kapacita je celkem 90 lůžek a to v 2-6 lůžkových pokojích. V tomto domově mládeže jsou ubytovány dívky. Vzdělávání a stravování je zajištěno v budově školy Komenského 3. K přípravě na vyučování v domově mládeže slouží tři studovny, které jsou vybaveny televizí, přehrávačem DVD a počítači s připojením k internetu zdarma. K dispozici jsou klavíry, kuchyňka pro žákyně apod. Pro volný čas je k dispozici tělocvična a rozsáhlá zahrada.

                                                                                    

Budova domova mládeže je zabezpečena bezpečnostním systémem, vstup do budovy je opatřen čipovým klíčem, který má zabránit pohybu cizích návštěvníků v prostorách domova. Informace týkající se stravování jsou uvedeny pod odkazem školní stravování.


Žákyním jsou k dispozici permanentky do plaveckého bazénu a fitcentra. Domov mládeže nabízí různé zájmové činnosti, besedy, návštěvy kulturních představení. Rovněž spolupracuje s Knihovnou K. H. Máchy v Litoměřicích, Domem dětí a mládeže Rozmarýn, Klokánkem a Hospicem sv. Štěpána v Litoměřicích.      

Cena ubytování je 800,- Kč měsíčně.   

PŘIHLAŠKU NA DOMOV MLÁDEŽE NELEZNETE ZDE.


VNITŘNÍ ŘÁD DOMOVA MLÁDEŽE STŘEDNÍ ŠKOLY PEDAGOGICKÉ, HOTELNICTVÍ A SLUŽEB V LITOMĚŘICÍCH, DALIBOROVA 5 a DLOUHÁ 4.

DENNÍ REŽIM DOMOVA MLÁDEŽE STŘEDNÍ ŠKOLY PEDAGOGICKÉ, HOTELNICTVÍ A SLUŽEB V LITOMĚŘICÍCH, DALIBOROVA 5

Školní vzdělávací program domova mládeže

 

              

Domov mládeže Dlouhá 4


Domov mládeže, Dlouhá, Litoměřice 603 148 995

 

Ubytovací kapacita je celkem 52 lůžek v 2-6 lůžkových pokojích. V domově mládeže jsou ubytováni chlapci i dívky učebních i maturitních oborů vzdělání. Budova domova mládeže je propojena s budovou školy. Ubytovaní žáci mohou v odpoledních i večerních hodinách využívat školní tělocvičnu. Ke sportovnímu vyžití je k dispozici herna stolního tenisu, elektronické šipky, stolní kopaná, posilovna. K dispozici je žákům 6 kusů horských kol a 6 párů in-line bruslí. Pro přípravu na vyučování slouží studovna a společenská místnost, kde jsou k dispozici tři počítače s připojením k internetu  zdarma. V budově je připojení na wi-fi síť. Ve společenské místnosti a v jídelně jsou televizní přijímače s připojením na satelit. Polovina z pokojů je vybavena televizními přístroji. Studenti ubytovaní v našem domově mládeže mohou ve svém volném čase využít terasu ve dvoře domova a školní hřiště.  K dispozici jsou také permanentky do plaveckého bazénu.                

     Chodby domova mládeže byly osazeny kamerovým systémem, který má zabránit pohybu nezvaných návštěvníků.

 

PŘIHLAŠKU NA DOMOV MLÁDEŽE NALEZNETE ZDE.

VNITŘNÍ ŘÁD DOMOVA MLÁDEŽE STŘEDNÍ ŠKOLY PEDAGOGICKÉ, HOTELNICTVÍ A SLUŽEB V LITOMĚŘICÍCH, DALIBOROVA 5 a DLOUHÁ 4.

 

Školní vzdělávací program domova mládeže

Volnočasové aktivity Domovů mládeže

Ve volnočasových aktivitách je ubytovaným žákům nabízen pestrý program zahrnující jak kulturní akce, tak i sportovní vyžití. Několik let je provozován mezinárodní program pro mládež "Cena vévody z Edinburghu", který se v České republice nazývá "Edie". V rámci programu mají žáci možnost setkání  se zajímavými osobnostmi našeho kulturního i sportovního života.                 

Další organizací, se kterou DM spolupracují je společnost Člověk v tísni. V rámci této spolupráce funguje na škole Filmový klub, který mohou žáci navštěvovat. 

Ve sportovní oblasti začal fungovat cykloturistický kroužek, který má k dispozici horská kola a 6 párů in-line bruslí.

Pravidelnými akcemi jsou návštěvy divadla v Litoměřicích a v Praze.

Copyright © 2018 SŠPgHS Litoměříce Rights Reserved.