foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Litoměřice, příspěvková organizace

Od 1.6.2020 je možný přistup žáků  1. až 3. ročníků (obou středisek) do školy. Převažovat bude i nadále dálková výuka (ÚKOLY NA WWW STRÁNKÁCH V ČÁSTI SAMOSTUDIUM). V rámci osobní přítomnosti žáků budou poskytovány individuální nebo skupinové konzultace s vyučujícími, které je potřeba s ohledem na probíhající maturitní a závěrečné zkoušky předem domluvit (REZERVACE POUZE E-MAILEM NA VYUČUJÍCÍHO).

Žádáme, aby se ve dnech 1.6. až 4.6.2020 a také dne 8.6.2020 konzultace NEKONALY. Probíhají písemné maturitní zkoušky a přijímací zkoušky.

Žádáme všechny žáky střediska Komenského, aby si v průběhu od 1.6. do 15.6.2020 v čase od 8:00 do 12:00 hod. vyklidili šatny. Po tomto termínu zde budou probíhat stavební úpravy – nesmí v nich nic zůstat.     

 

 

Herně – relaxační kurz do Itálie – září 2020

Vinou vzniklé globální pandemie končí CK Special, s.r.o., se sídlem Vaníčkova 922/7, 400 01 Ústí nad Labem svou činnost. Proto jsme nuceni odvolat herně relaxační kurz.

Vzhledem k tomu, že je CK Special pojištěna proti úpadku u Generali České pojišťovny, obrátili jsme se s požadavkem na vrácení uhrazené zálohy za herně relaxační kurz na tuto pojišťovnu (škodní událost).

Dle sdělení pojišťovny musí být šetření škodní události ukončeno nejpozději do 3 měsíců od úpadku cestovní kanceláře.

O dalších krocích vás budeme včas informovat.

 

 Informace pro 3. ročníky – středisko Komenského

Povinné letní sportovní kurzy pro 3. ročníky budou vypsány v říjnu 2020 (platí i pro studenty, kteří byli přihlášeni na herně relaxační kurz do Itálie).

KLUB MLADÉHO DIVÁKA

 

ČLENOVÉ KLUBU MLADÉHO DIVÁKA SI MOHOU VYZVEDNOUT VSTUPENKY NA PŘEDSTAVENÍ VE ČTVRTEK 15. 9. U EVY FILANDROVÉ, KABINET BIOLOGIE.

Na naší škole již od roku 1995 Klub mladých diváků nabízí pro studenty každým rokem tří inscenace pražských divadel dle výběru z repertoárové nabídky KMD.

Hlavním cílem KMD je zprostředkování pravidelných návštěv divadelních představení pro studenty a učňovskou mládež v rámci jejich volného času. Členství v KMD je založeno na dobrovolnosti a již vzbuzeném zájmu o divadelní umění.

 

V minulých letech jsme navštívili například představení Revizor ve Stavovském divadle, Pád rodu Baskervillů v Divadle V Celetné, Naši furianti v divadle V Dlouhé nebo Jesus Christ Super Star v Karlínském divadle.

Vedoucí Klubu mladých diváků na SSPHS v Litoměřicích je Eva Filandrová.

 

 

Copyright © 2020 SŠPgHS Litoměříce Rights Reserved.