foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Litoměřice, příspěvková organizace

Volnočasové aktivity Domovů mládeže

Ve volnočasových aktivitách je ubytovaným žákům nabízen pestrý program zahrnující jak kulturní akce, tak i sportovní vyžití. Několik let je provozován mezinárodní program pro mládež "Cena vévody z Edinburghu", který se v České republice nazývá "Edie". V rámci programu mají žáci možnost setkání  se zajímavými osobnostmi našeho kulturního i sportovního života.                 

Další organizací, se kterou DM spolupracují je společnost Člověk v tísni. V rámci této spolupráce funguje na škole Filmový klub, který mohou žáci navštěvovat. 

Ve sportovní oblasti začal fungovat cykloturistický kroužek, který má k dispozici horská kola a 6 párů in-line bruslí.

Pravidelnými akcemi jsou návštěvy divadla v Litoměřicích a v Praze.

Aktuality

Letní kurz AJ/NJ


Jazyková škola Reston pro naše studenty připravila speciální nabídku. Pro studenty angličtiny i němčiny nabízí od 3. do 7. 8. a od 24. do 28.8. intenzivní jazykové kurzy. Kurz probíhá v pondělí až pátek, 4 hodiny denně, cena je 2400 Kč. Dále je zde možnost placené praxe na příměstském táboře Reston, ve stejném termínu. Máte-li zájem vyzkoušet si na jeden či více dnů práci vedoucího příměstského tábora pod vedením zkušené lektorky, pište na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Aktuality

KLUB MLADÉHO DIVÁKA

Pro zájemce, kteří se ještě nepřihlásili, jsou volná místa, pište na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všichni, kteří jste se již přihlásili do Klubu mladého diváka, posílejte prosím částku 750 Kč do 26. 6. 2020 na:

Číslo účtu 19-5900000287/0100

VS rodné číslo žáka

SS 3240608

Vyplňte všechny výše uvedené údaje, aby byla platba dohledatelná.

Copyright © 2020 SŠPgHS Litoměříce Rights Reserved.