foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Litoměřice, příspěvková organizace

Domov mládeže Dlouhá 4


Domov mládeže, Dlouhá, Litoměřice 603 148 995

 

Ubytovací kapacita je celkem 52 lůžek ve  2 až 6 lůžkových pokojích. V domově mládeže jsou ubytováni chlapci i dívky učebních i maturitních oborů vzdělání. Budova domova mládeže je propojena s budovou školy. Ubytovaní žáci mohou v určených hodinách využívat školní tělocvičnu. Ke sportovnímu vyžití je k dispozici herna stolního tenisu, elektronické šipky, stolní kopaná a posilovna. K dispozici je žákům 6 párů in-line bruslí. Pro přípravu na vyučování slouží společenská místnost, kde je k dispozici počítač s připojením k internetu a v budově je připojení na wi-fi síť. Ve společenské místnosti je televizní přijímač s připojením na satelit. Studenti ubytovaní v našem domově mládeže mohou ve svém volném čase využít terasu ve dvoře domova. K dispozici jsou také permanentky do plaveckého bazénu a do posilovny.                

 

    Na chodbách domova mládeže je nainstalovaný kamerovým systémem, který má zabránit pohybu nezvaných návštěvníků. Žáci si hlavní vchod otevírají čipem.

 

Dokumenty ke stažení: 

POKYNY A INFORMACE K NÁSTUPU NA DOMOV MLÁDEŽE, UL. DLOUHÁ

PŘIHLÁŠKU NA DOMOV MLÁDEŽE NALEZNETE ZDE.

VNITŘNÍ ŘÁD DOMOVA MLÁDEŽE STŘEDNÍ ŠKOLY PEDAGOGICKÉ, HOTELNICTVÍ A SLUŽEB V LITOMĚŘICÍCH, DALIBOROVA 5 a DLOUHÁ 4.

Školní vzdělávací program domova mládeže

Aktuality

Letní kurz AJ/NJ


Jazyková škola Reston pro naše studenty připravila speciální nabídku. Pro studenty angličtiny i němčiny nabízí od 3. do 7. 8. a od 24. do 28.8. intenzivní jazykové kurzy. Kurz probíhá v pondělí až pátek, 4 hodiny denně, cena je 2400 Kč. Dále je zde možnost placené praxe na příměstském táboře Reston, ve stejném termínu. Máte-li zájem vyzkoušet si na jeden či více dnů práci vedoucího příměstského tábora pod vedením zkušené lektorky, pište na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Aktuality

KLUB MLADÉHO DIVÁKA

Pro zájemce, kteří se ještě nepřihlásili, jsou volná místa, pište na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všichni, kteří jste se již přihlásili do Klubu mladého diváka, posílejte prosím částku 750 Kč do 26. 6. 2020 na:

Číslo účtu 19-5900000287/0100

VS rodné číslo žáka

SS 3240608

Vyplňte všechny výše uvedené údaje, aby byla platba dohledatelná.

Copyright © 2020 SŠPgHS Litoměříce Rights Reserved.