Suplování:   Pátek 15.10.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.A

       

PK

PK

PK

               

2.B

DE

DE

DE

DE

DE

DE

DE

               

2.C

 

DE

DE

DE

DE

DE

DE

               

2.E

 

PK

PK

PK

PŘES

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gallová Stanislava

 

Obr

Dro

Dro

 

Čej

                 

Illichmannová Monika

 

Kubn

Obr

Hanč

Hanč

..

..

               

Kleker Jiří

     

Jelí

..

Sob

                 

Kynzlová Renata

..

..

Rous

 

Mat

                   

Matějková Zuzana

       

..

..

..

               

Poláková Jana

 

..

..

Los

                     

Soukupová Michaela

 

Vok

Jelí

..

..

Průš

Průš

               

Suk Dalibor

..

..

   

Průš

Mat

                 

Vodička Ivo

 

..

..

 

Ars

 

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Arsenjevová Monika

4.hod

supl. (Vod)

UOPX

4.B

(7_V)

 

Čejková Vladimíra

5.hod

supl. (Gal)

RUJ

3.D (RUJ)

(42)

 
 

6.hod

odpadá

HV

2.C

 

dějepisná exkurze

Drobná Dana

2.hod

spojeno (Gal)

HHN

2.A (HHN1)

(42)

 
 

3.hod

supl. (Gal)

HVM

2.A (HVM2)

(39)

 

Hančová Jana

1.hod

přesun <<

CJL

4.D

(14)

z 1.hod

 

1.hod

přesun >>

CJL

4.D

 

na 1.hod

 

3.hod

supl. (Illi)

DVS

2.D (DVS)

(aula)

 
 

3.hod

odpadá

ODV

2.C (ODV2)

 

dějepisná exkurze

 

4.hod

supl. (Illi)

DVS

2.D (DVS)

(aula)

 
 

4.hod

odpadá

ODV

2.C (ODV2)

 

dějepisná exkurze

Jelínková Marika

0.hod

odpadá

TA

2.B

 

dějepisná exkurze

 

1.hod

odpadá

TA

2.B

 

dějepisná exkurze

 

2.hod

supl. (Sou)

NEJ

4.D (NEJ2)

(46)

 
 

2.hod

odpadá

ZEV

2.B

 

dějepisná exkurze

 

3.hod

supl. (Kle)

IKT

3.D (IKT2)

(19)

 
 

3.hod

odpadá

TA

2.C (TA1)

 

dějepisná exkurze

 

4.hod

odpadá

TA

2.C (TA1)

 

dějepisná exkurze

 

5.hod

odpadá

IKT

2.B

 

dějepisná exkurze

Kindlová Hana

4.hod

navíc

PPS

3.C

(7)

 

Klupáková Michaela

2.hod

odpadá

ANJ

2.E (ANJ1)

 

plavecký kurz

Kreuzerová Zdeňka

4.hod

odpadá

PED

2.A

 

plavecký kurz

 

5.hod

odpadá

PSY

2.A

 

plavecký kurz

Kubánková Ilona

1.hod

supl. (Illi)

ANJ

1.A (ANJ1)

(11)

 
 

1.hod

odpadá

ANJ

2.C (ANJ2)

 

dějepisná exkurze

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.B (ANJ2)

 

dějepisná exkurze

Loskot Petr

1.hod

odpadá

MAT

2.E

 

plavecký kurz

 

3.hod

supl. (Pol)

MAT

1.A

(1)

 

Matějková Pavla

4.hod

supl. (Kyn)

PED

3.A

(12)

 
 

5.hod

supl. (Suk)

PED

3.E

(14)

 

Nováková Lenka

0.hod

přesun <<

PED

4.D

(16)

z 0.hod

 

0.hod

přesun >>

PED

4.D

 

na 0.hod

 

1.hod

přesun <<

PED

3.D

(1)

z 1.hod

 

1.hod

přesun >>

PED

3.D

 

na 1.hod

 

2.hod

přesun <<

PSY

3.D

(1)

z 2.hod

 

2.hod

přesun >>

PSY

3.D

 

na 2.hod

Obrubová Vladislava

1.hod

supl. (Gal)

HV

1.D (HV1)

(39)

 
 

1.hod

odpadá

ANJ

2.C (ANJ1)

 

dějepisná exkurze

 

2.hod

supl. (Illi)

ANJ

1.E (ANJ1)

(11)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

2.C (ANJ1)

 

dějepisná exkurze

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.B (ANJ1)

 

dějepisná exkurze

Průšová Adéla

3.hod

odpadá

TV

2.E (TV2)

 

plavecký kurz

 

4.hod

supl. (Suk)

OBN

3.E

(14)

 
 

4.hod

odpadá

TV

2.E (TV2)

 

přestávka po plavání

 

5.hod

spojeno (Sou)

TV

2.D (TV1)

(33B)

 
 

6.hod

spojeno (Sou)

TV

2.D (TV1)

(33B)

 

Rousová Zdeňka

2.hod

supl. (Kyn)

CJL

4.A

(9)

 

Roušarová Miluše

2.hod

navíc

CJL

4.C

(19_D)

 

Rubešová Romana

6.hod

přesun <<

MAT

1.C

(16)

z 11.10. 5.hod

Rubešová Veronika

6.hod

přesun >>

BIO

1.C

 

na 11.10. 5.hod

Sobotková Lenka

3.hod

odpadá

CJL

2.B

 

dějepisná exkurze

 

4.hod

navíc

DEJ

3.D

(9)

 
 

4.hod

odpadá

CJL

2.B

 

dějepisná exkurze

 

5.hod

supl. (Kle)

DEJ

4.D

(10)

 
 

5.hod

odpadá

DEJ

2.C

 

dějepisná exkurze

Stranková Miroslava

2.hod

odpadá

ANJ

2.E (ANJ2)

 

plavecký kurz

Tmějová Miloslava

1.hod

navíc

PPS

4.B

(7_V)

 

Vacek Tomáš

1.hod

přesun <<

ZEM

1.B

(2)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

ZEM

1.B

 

na 1.hod

Vokálová Miroslava

1.hod

spojeno (Sou)

NEJ

2.D (NEJ1)

(48)

 
 

6.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

plavecký kurz

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ANJ

ANJ1

(11)

supluje

Kubánková Ilona

(Illi)

 

3.hod

MAT

 

(1)

supluje

Loskot Petr

(Pol)

1.B

1.hod

ZEM

 

(2)

přesun <<

Vacek Tomáš

z 6.hod

 

1.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Vod)

 

6.hod

ZEM

   

přesun >>

 

na 1.hod

1.C

6.hod

MAT

 

(16)

přesun <<

Rubešová Romana

z 11.10. (Po) 5.hod

 

6.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 11.10. (Po) 5.hod

1.D

1.hod

HV

HV1

(39)

supluje

Obrubová Vladislava

(Gal)

 

5.hod

DV

DV1

 

odpadá

 

(Illi)

 

6.hod

DV

DV1

 

odpadá

 

(Illi)

1.E

2.hod

ANJ

ANJ1

(11)

supluje

Obrubová Vladislava

(Illi)

2.A

2.hod

HHN

HHN1

(42)

spojí

Drobná Dana

(Gal)

 

3.hod

HVM

HVM2

(39)

supluje

Drobná Dana

(Gal)

 

4.- 6. hod plavecký kurz

2.B

0.- 6. hod dějepisná exkurze

2.C

1.- 6. hod dějepisná exkurze

2.D

1.hod

NEJ

NEJ1

(48)

spojí

Vokálová Miroslava

(Sou)

 

3.hod

DVS

DVS

(aula)

supluje

Hančová Jana

(Illi)

 

4.hod

DVS

DVS

(aula)

supluje

Hančová Jana

(Illi)

 

5.hod

TV

TV1

(33B)

spojí

Průšová Adéla

(Sou)

 

6.hod

TV

TV1

(33B)

spojí

Průšová Adéla

(Sou)

2.E

1.- 3. hod plavecký kurz

 

4. hod přestávka po plavání

3.A

4.hod

PED

 

(12)

supluje

Matějková Pavla

(Kyn)

3.B

0.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Suk)

 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Suk)

3.C

0.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kyn)

 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kyn)

 

4.hod

PPS

 

(7)

navíc

Kindlová Hana

 
 

4.hod

SP

   

odpadá

 

(MatZ)

3.D

1.hod

PED

 

(1)

přesun <<

Nováková Lenka

z 1.hod

 

1.hod

PED

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

2.hod

PSY

 

(1)

přesun <<

Nováková Lenka

z 2.hod

 

2.hod

PSY

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

3.hod

IKT

IKT2

(19)

supluje

Jelínková Marika

(Kle)

 

4.hod

DEJ

 

(9)

navíc

Sobotková Lenka

 
 

4.hod

OBN

   

odpadá

 

(Kle)

 

5.hod

RUJ

RUJ

(42)

supluje

Čejková Vladimíra

(Gal)

3.E

4.hod

OBN

 

(14)

supluje

Průšová Adéla

(Suk)

 

5.hod

PED

 

(14)

supluje

Matějková Pavla

(Suk)

4.A

2.hod

CJL

 

(9)

supluje

Rousová Zdeňka

(Kyn)

4.B

1.hod

PPS

 

(7_V)

navíc

Tmějová Miloslava

 
 

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Pol)

 

4.hod

UOPX

 

(7_V)

supluje

Arsenjevová Monika

(Vod)

 

6.hod

SP

   

odpadá

 

(MatZ)

4.C

2.hod

CJL

 

(19_D)

navíc

Roušarová Miluše

 
 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Pol)

 

5.hod

SP

   

odpadá

 

(MatZ)

4.D

0.hod

PED

 

(16)

přesun <<

Nováková Lenka

z 0.hod

 

0.hod

PED

   

přesun >>

 

na 0.hod

 

1.hod

CJL

 

(14)

přesun <<

Hančová Jana

z 1.hod

 

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

2.hod

NEJ

NEJ2

(46)

supluje

Jelínková Marika

(Sou)

 

5.hod

DEJ

 

(10)

supluje

Sobotková Lenka

(Kle)

4.E

6.hod

ZEV

   

odpadá

 

(Vod)

 

 

Suplování:   Pondělí 18.10.2021

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gallová Stanislava

 

Cho

 

Vok

Dro

 

Cho

..

             

Loskot Petr

..

..

Pol

   

..

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Černá Kamila

1.hod

přesun <<

CHE

1.E

(2)

z 20.10. 0.hod

Drobná Dana

4.hod

spojeno (Gal)

HHN

3.A (HHN1)

(43)

 

Chobotská Jana

1.hod

supl. (Gal)

HV

1.D (HV1)

(39)

 
 

6.hod

spojeno (Gal)

HHN

4.E (HHN1)

(43)

 

Kudláčková Irena

5.hod

přesun <<

ŘSS

3.B

(2)

z 21.10. 9.hod

Obrubová Vladislava

5.hod

přesun <<

HVS

4.D (HVS)

(42)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

HVS

4.D (HVS)

 

na 5.hod

 

6.hod

přesun <<

HVS

4.D (HVS)

(18)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

HVS

4.D (HVS)

 

na 6.hod

Poláková Jana

2.hod

supl. (Los)

MAT

3.C

(2)

 

Vokálová Miroslava

3.hod

supl. (Gal)

HVM

1.A (HVM1)

(38)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

HVM

HVM1

(38)

supluje

Vokálová Miroslava

(Gal)

1.D

1.hod

HV

HV1

(39)

supluje

Chobotská Jana

(Gal)

1.E

1.hod

CHE

 

(2)

přesun <<

Černá Kamila

z 20.10. (St) 0.hod

 

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Los)

2.E

0.hod

MAT

   

odpadá

 

(Los)

3.A

4.hod

HHN

HHN1

(43)

spojí

Drobná Dana

(Gal)

3.B

5.hod

ŘSS

 

(2)

přesun <<

Kudláčková Irena

z 21.10. (Čt) 9.hod

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Los)

3.C

2.hod

MAT

 

(2)

supluje

Poláková Jana

(Los)

3.D

7.hod

RUJ

RUJ

 

odpadá

 

(Gal)

4.D

5.hod

HVS

HVS

(42)

přesun <<

Obrubová Vladislava

z 5.hod

 

5.hod

HVS

HVS

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

HVS

HVS

(18)

přesun <<

Obrubová Vladislava

z 6.hod

 

6.hod

HVS

HVS

 

přesun >>

 

na 6.hod

4.E

6.hod

HHN

HHN1

(43)

spojí

Chobotská Jana

(Gal)

 

Zpracováno v systému Bakaláři