Suplování:   Středa 16.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

SPEP

SPEP

         

1.E

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

SPEP

         

2.A

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

         

2.E

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

SPEP

         

3.A

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

SPEP

         

3.B

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

 

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

         

3.C

 

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

 

SOPX

SOPX

         

3.D

 

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

         

3.E

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

SPEP

         

4.A

 

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

 

POMZ

POMZ

POMZ

         

4.B

 

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

 

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

         

4.D

 

POMZ

POMZ

POMZ

 

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

         

4.E

 

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

 

POMZ

POMZ

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Černá Kamila

 

..

....

....

-

-

-

               

Jelínková Marika

 

Obr

Los

-

Vod

Vod

Vod

Vod

             

Kindlová Hana

           

..

..

             

Linajová Ladislava

 

....

-

-

-

                   

Matějková Pavla

 

..

..

..

..

-

                 

Němečková Pavla

 

..

..

-

-

..

..

               

Nováková Lenka

 

-

..

..

..

-

                 

Rousová Zdeňka

 

-

-

..

..

-

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Vojtíšková Olga

4.hod

odpadá

MAT

3.C

 

souvislá odborná praxe

 

5.hod

odpadá

MAT

3.A

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

MAT

3.A

 

souvislá pedagogická praxe

Arsenjevová Monika

1.hod

odpadá

PSY

4.A

 

po maturitní zkoušce

 

2.hod

odpadá

PED

1.E

 

souvislá pedagogická praxe

Brodská Klára

1.hod

odpadá

VV

4.B (VV1)

 

po maturitní zkoušce

 

2.hod

odpadá

VV

4.B (VV1)

 

po maturitní zkoušce

 

3.hod

odpadá

VV

4.B (VV2)

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

VV

4.B (VV2)

 

po maturitní zkoušce

 

5.hod

odpadá

VVM

4.E (VVM1)

 

po maturitní zkoušce

 

6.hod

odpadá

VVM

4.E (VVM1)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

VVM

4.A (VVM1)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

VVM

4.A (VVM1)

 

po maturitní zkoušce

Čejková Vladimíra

1.hod

odpadá

PEP

3.E (PEP1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

PEP

3.E (PEP1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

PEP

3.E (PEP1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

PEP

3.E (PEP1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.D (NEJ1)

 

souvislá pedagogická praxe

Drobná Dana

1.hod

odpadá

HHN

2.A (HHN2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

HHN

4.E (HHN2)

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

HVM

1.E (HVM2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

HHN

2.E (HHN1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

HHN

1.E (HHN2)

 

souvislá pedagogická praxe

Filandrová Eva

6.hod

odpadá

CJL

3.B

 

souvislá odborná praxe

Gallová Stanislava

1.hod

odpadá

HHN

2.A (HHN1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

HHN

4.E (HHN1)

 

po maturitní zkoušce

 

3.hod

odpadá

HVM

1.A (HVM2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

HHN

1.E (HHN1)

 

souvislá pedagogická praxe

Hančová Jana

1.hod

odpadá

ODV

2.E (ODV1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

ODV

2.E (ODV1)

 

souvislá pedagogická praxe

Hávová Vladimíra

5.hod

odpadá

CJL

1.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

navíc

CJL

2.B

(16)

 
 

6.hod

odpadá

CJL

2.A

 

souvislá pedagogická praxe

Chobotská Jana

1.hod

odpadá

HHN

2.A (HHN3)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

HVM

2.A (HVM2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

HHN

2.E (HHN3)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

HVM

2.E (HVM2)

 

souvislá pedagogická praxe

Illichmannová Monika

1.hod

odpadá

ANJ

4.D (ANJ1)

 

po maturitní zkoušce

 

2.hod

odpadá

ANJ

4.D (ANJ1)

 

po maturitní zkoušce

 

3.hod

odpadá

ANJ

4.B (ANJ1)

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

ANJ

4.B (ANJ1)

 

po maturitní zkoušce

 

6.hod

odpadá

DVS

4.D (DVS)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

DVS

4.D (DVS)

 

po maturitní zkoušce

Javanská Michaela

0.hod

odpadá

MAT

2.E

 

souvislá pedagogická praxe

Kindlová Hana

1.hod

odpadá

PEP

3.E (PEP2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

PEP

3.E (PEP2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

PEP

3.E (PEP2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

PEP

3.E (PEP2)

 

souvislá pedagogická praxe

Kleker Jiří

4.hod

odpadá

OBN

4.E

 

po maturitní zkoušce

Klupáková Michaela

1.hod

odpadá

ANJ

1.A (ANJ1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.A (ANJ1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.C (ANJ1)

 

souvislá odborná praxe

Kreuzerová Zdeňka

1.hod

odpadá

PED

4.E

 

po maturitní zkoušce

 

2.hod

odpadá

PED

3.A

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

PED

1.A

 

souvislá pedagogická praxe

Kubánková Ilona

2.hod

odpadá

ANJ

3.B (ANJ2)

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

přesun <<

ANJ

1.C (ANJ2)

(30)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

ANJ

1.C (ANJ2)

 

na 3.hod

Kudláčková Irena

3.hod

odpadá

PSY

2.A

 

souvislá pedagogická praxe

Kynzlová Renata

3.hod

odpadá

OBN

4.D

 

po maturitní zkoušce

 

5.hod

odpadá

TV

3.E (TV1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

TV

3.E (TV1)

 

souvislá pedagogická praxe

Linajová Ladislava

5.hod

odpadá

VVM

4.E (VVM2)

 

po maturitní zkoušce

 

6.hod

odpadá

VVM

4.E (VVM2)

 

po maturitní zkoušce

Lorenc Antonín

3.hod

odpadá

FYZ

1.E

 

souvislá pedagogická praxe

Loskot Petr

0.hod

odpadá

IKT

3.B (IKT1)

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

supl. (Jelí)

TA

2.B (TA2)

(17)

 
 

2.hod

odpadá

MAT

1.A

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

MAT

4.E

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

přesun <<

MAT

2.B

(16)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

MAT

2.B

 

na 4.hod

 

5.hod

navíc

MAT

2.B

(16)

 

Lukešová Hana

6.hod

odpadá

PRÁ

3.C

 

souvislá odborná praxe

Němečková Pavla

8.hod

odpadá

HVM

3.B (HVM2)

 

souvislá odborná praxe

 

9.hod

odpadá

HVM

3.B (HVM2)

 

souvislá odborná praxe

Obrubová Vladislava

1.hod

změna

HV

2.B (HV1)

(38)

 
 

1.hod

spojeno (Jelí)

HV

2.B (TA2)

(38)

 

Pekař Daniel

1.hod

odpadá

ANJ

1.A (ANJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.A (ANJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

VVS

4.D (VVS)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

VVS

4.D (VVS)

 

po maturitní zkoušce

Piskláková Štěpánka

1.hod

odpadá

VVM

2.E (VVM2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

VVM

2.E (VVM2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

VVM

2.E (VVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

VVM

2.E (VVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

Poláková Jana

5.hod

odpadá

BIH

4.A

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

MAT

3.B

 

souvislá odborná praxe

Postlová Lenka

1.hod

odpadá

ANJ

4.D (ANJ2)

 

po maturitní zkoušce

 

2.hod

odpadá

ANJ

4.D (ANJ2)

 

po maturitní zkoušce

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.A (ANJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.A (ANJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

Průšová Adéla

3.hod

odpadá

TVM

4.A (TVM2)

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

TVM

4.A (TVM2)

 

po maturitní zkoušce

Rousová Zdeňka

7.hod

odpadá

LJP

1.A

 

souvislá pedagogická praxe

Roušarová Miluše

1.hod

odpadá

CJL

3.C

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

odpadá

CJL

4.A

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

VVM

4.A (VVM2)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

VVM

4.A (VVM2)

 

po maturitní zkoušce

Rubešová Romana

2.hod

odpadá

MAT

3.D

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

MAT

3.D

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

MAT

4.D

 

po maturitní zkoušce

Rubešová Veronika

3.hod

odpadá

IKT

3.C (IKT1)

 

souvislá odborná praxe

 

5.hod

odpadá

IKT

3.C (IKT2)

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

IKT

3.D (IKT2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

7.hod

odpadá

IKT

3.D (IKT1)

 

souvislá pedagogická praxe

Řebíčková Eva

1.hod

odpadá

HVM

3.A (HVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

HVM

2.A (HVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

HVM

1.A (HVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

HVM

1.E (HVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

HVM

2.E (HVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

Sobotková Lenka

1.hod

odpadá

DEJ

3.D

 

souvislá pedagogická praxe

Soukupová Michaela

3.hod

odpadá

TVM

4.A (TVM1)

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

TVM

4.A (TVM1)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

NEJ

3.D (NEJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

Stranková Miroslava

1.hod

odpadá

ANJ

4.B (ANJ2)

 

po maturitní zkoušce

 

2.hod

odpadá

ANJ

4.B (ANJ2)

 

po maturitní zkoušce

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.C (ANJ2)

 

souvislá odborná praxe

Suk Dalibor

4.hod

odpadá

ZTV

3.B

 

souvislá odborná praxe

 

5.hod

odpadá

TV

3.E (TV2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

TV

3.E (TV2)

 

souvislá pedagogická praxe

Tmějová Miloslava

1.hod

odpadá

PPS

3.B

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

odpadá

PPS

3.C

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

SPg

3.B

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

PPS

4.B

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

SP

4.B

 

po maturitní zkoušce

Vodička Ivo

4.hod

supl. (Jelí)

TA

1.B (TA2)

(17)

 
 

5.hod

supl. (Jelí)

TA

1.B (TA2)

(17)

 
 

5.hod

odpadá

ZEV

3.D

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

supl. (Jelí)

TA

1.C (TA1)

(17)

 
 

7.hod

supl. (Jelí)

TA

1.C (TA1)

(17)

 
 

7.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

souvislá pedagogická praxe

Vokálová Miroslava

4.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

souvislá pedagogická praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 5., 7.- 9. hod souvislá pedagogická praxe

1.B

4.hod

TA

TA2

(17)

supluje

Vodička Ivo

(Jelí)

 

5.hod

TA

TA2

(17)

supluje

Vodička Ivo

(Jelí)

1.C

3.hod

ANJ

ANJ2

(30)

přesun <<

Kubánková Ilona

z 3.hod

 

3.hod

ANJ

ANJ2

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

TA

TA1

(17)

supluje

Vodička Ivo

(Jelí)

 

7.hod

TA

TA1

(17)

supluje

Vodička Ivo

(Jelí)

1.E

1.- 6., 8., 9. hod souvislá pedagogická praxe

2.A

1.- 4., 6.- 9. hod souvislá pedagogická praxe

2.B

1.hod

HV

HV1

(38)

změna

Obrubová Vladislava

 
 

1.hod

HV

TA2

(38)

spojí

Obrubová Vladislava

(Jelí)

 

2.hod

TA

TA2

(17)

supluje

Loskot Petr

(Jelí)

 

4.hod

MAT

 

(16)

přesun <<

Loskot Petr

z 4.hod

 

4.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

5.hod

MAT

 

(16)

navíc

Loskot Petr

 
 

6.hod

CJL

 

(16)

navíc

Hávová Vladimíra

 
 

6.hod

PPS

   

odpadá

 

(KinH)

 

7.hod

SPg

   

odpadá

 

(KinH)

2.E

0.- 6., 8., 9. hod souvislá pedagogická praxe

3.A

1.- 6., 8., 9. hod souvislá pedagogická praxe

3.B

0.- 4., 6.- 9. hod souvislá odborná praxe

3.C

1.- 6., 8., 9. hod souvislá odborná praxe

3.D

1.- 3., 5.- 9. hod souvislá pedagogická praxe

3.E

1.- 6., 8., 9. hod souvislá pedagogická praxe

4.A

1.- 5., 7.- 9. hod po maturitní zkoušce

4.B

1.- 4., 6.- 9. hod po maturitní zkoušce

4.D

1.- 3., 5.- 9. hod po maturitní zkoušce

4.E

1.- 6., 8., 9. hod po maturitní zkoušce

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

             

1.E

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

SPEP

SPEP

           

2.A

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

           

2.E

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

           

3.A

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

         

3.B

 

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

 

SOPX

           

3.C

 

SOPX

SOPX

SOPX

 

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

SOPX

         

3.D

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

           

3.E

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

SPEP

 

SPEP

           

4.A

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

               

4.B

 

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

 

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

         

4.D

 

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

 

POMZ

POMZ

           

4.E

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

POMZ

 

POMZ

POMZ

POMZ

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Černá Kamila

..

..

..

-

..

-

..

-

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Vojtíšková Olga

4.hod

odpadá

MAT

3.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

MAT

3.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

MAT

3.C

 

souvislá odborná praxe

Arsenjevová Monika

0.hod

odpadá

PED

3.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

1.hod

odpadá

PED

1.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

UOPX

4.B

 

po maturitní zkoušce

 

3.hod

odpadá

PED

4.D

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

PSY

4.D

 

po maturitní zkoušce

 

6.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX1)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX1)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX1)

 

po maturitní zkoušce

 

9.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX1)

 

po maturitní zkoušce

Čejková Vladimíra

1.hod

odpadá

HVM

4.B (HVM2)

 

po maturitní zkoušce

Drobná Dana

0.hod

odpadá

HVM

4.E (HVM2)

 

po maturitní zkoušce

 

2.hod

odpadá

HVM

4.E (HVM1)

 

po maturitní zkoušce

 

6.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN2)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN2)

 

souvislá pedagogická praxe

Filandrová Eva

1.hod

navíc

CJL

1.C

(12)

 
 

1.hod

odpadá

CJL

2.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

CJL

3.B

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

CJL

3.B

 

souvislá odborná praxe

Gallová Stanislava

3.hod

odpadá

HVM

4.A (HVM2)

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

HVM

4.A (HVM1)

 

po maturitní zkoušce

 

6.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN1)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN1)

 

souvislá pedagogická praxe

Gudera Karel

0.hod

odpadá

IKT

4.E (IKT1)

 

po maturitní zkoušce

 

1.hod

odpadá

IKT

4.B (IKT1)

 

po maturitní zkoušce

 

2.hod

odpadá

IKT

4.E (IKT2)

 

po maturitní zkoušce

 

3.hod

odpadá

IKT

4.A (IKT1)

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

IKT

4.A (IKT2)

 

po maturitní zkoušce

 

5.hod

odpadá

IKT

3.B (IKT2)

 

souvislá odborná praxe

Hančová Jana

4.hod

odpadá

CJL

3.D

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

PEP

4.E (PEP2)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

PEP

4.E (PEP2)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

PEP

4.E (PEP2)

 

po maturitní zkoušce

Hávová Vladimíra

3.hod

odpadá

CJL

2.A

 

souvislá pedagogická praxe

 

7.hod

odpadá

ODV

1.E (ODV2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

8.hod

odpadá

ODV

1.E (ODV2)

 

souvislá pedagogická praxe

Illichmannová Monika

1.hod

odpadá

ANJ

4.D (ANJ1)

 

po maturitní zkoušce

 

3.hod

odpadá

CJL

4.E

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

CJL

4.B

 

po maturitní zkoušce

Iserová Lenka

4.hod

odpadá

PED

2.A

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

PED

2.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

PED

2.E

 

souvislá pedagogická praxe

Jakubcová Jana

8.hod

odpadá

UOPX

3.C

 

souvislá odborná praxe

 

9.hod

odpadá

UOPX

3.C

 

souvislá odborná praxe

Javanská Michaela

0.hod

odpadá

MAT

2.A

 

souvislá pedagogická praxe

 

1.hod

odpadá

MAT

2.A

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

MAT

2.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

MAT

2.E

 

souvislá pedagogická praxe

Kindlová Hana

6.hod

odpadá

PEP

4.E (PEP1)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

PEP

4.E (PEP1)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

PEP

4.E (PEP1)

 

po maturitní zkoušce

Kleker Jiří

1.hod

odpadá

OBN

4.A

 

po maturitní zkoušce

 

5.hod

odpadá

IKT

4.D (IKT1)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

ZSV

3.B

 

souvislá odborná praxe

Klupáková Michaela

2.hod

odpadá

ANJ

1.E (ANJ1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.E (ANJ1)

 

souvislá pedagogická praxe

Kreuzerová Zdeňka

1.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

PED

3.A

 

souvislá pedagogická praxe

 

7.hod

odpadá

PSY

3.A

 

souvislá pedagogická praxe

Kudláčková Irena

1.hod

odpadá

ŘSS

3.B

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

ŘSS

4.B

 

po maturitní zkoušce

 

5.hod

přesun <<

PPS

1.B

(5)

z 14.6. 7.hod

Kynzlová Renata

2.hod

odpadá

OBN

4.D

 

po maturitní zkoušce

 

5.hod

odpadá

TV

2.A (TV1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

TV

2.A (TV1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

8.hod

odpadá

OBN

3.A

 

souvislá pedagogická praxe

Linajová Ladislava

1.hod

odpadá

VVM

1.A (VVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

VVM

1.A (VVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

Lorenc Antonín

3.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

souvislá pedagogická praxe

Loskot Petr

0.hod

odpadá

MAT

4.A

 

po maturitní zkoušce

 

1.hod

odpadá

MAT

4.E

 

po maturitní zkoušce

Němečková Pavla

5.hod

odpadá

HVM

3.B (HVM1)

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN3)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN3)

 

souvislá pedagogická praxe

Nováková Lenka

0.hod

odpadá

PSY

3.D

 

souvislá pedagogická praxe

 

1.hod

odpadá

PED

3.D

 

souvislá pedagogická praxe

Obrubová Vladislava

5.hod

odpadá

HVS

3.D (HVS)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

HVS

3.D (HVS)

 

souvislá pedagogická praxe

Pekař Daniel

2.hod

odpadá

ANJ

3.D (ANJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.D (ANJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

VVS

3.D (VVS)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

VVS

3.D (VVS)

 

souvislá pedagogická praxe

Poláková Jana

6.hod

odpadá

BIO

3.B

 

souvislá odborná praxe

 

7.hod

odpadá

BIO

3.C

 

souvislá odborná praxe

Postlová Lenka

1.hod

odpadá

ANJ

4.D (ANJ2)

 

po maturitní zkoušce

 

2.hod

odpadá

ANJ

3.D (ANJ1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.D (ANJ1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.E (ANJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A (ANJ2)

 

po maturitní zkoušce

Průšová Adéla

3.hod

odpadá

TV

1.E (TV2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

TV

1.E (TV2)

 

souvislá pedagogická praxe

Rousová Zdeňka

1.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

CJL

1.A

 

souvislá pedagogická praxe

Roušarová Miluše

1.hod

odpadá

VVM

1.A (VVM2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

VVM

1.A (VVM2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

CJL

3.C

 

souvislá odborná praxe

 

7.hod

odpadá

VVM

1.E (VVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

8.hod

odpadá

VVM

1.E (VVM1)

 

souvislá pedagogická praxe

Rubešová Romana

8.hod

odpadá

MMP

2.E

 

souvislá pedagogická praxe

Rubešová Veronika

3.hod

odpadá

IKT

3.E (IKT2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

BIH

4.E

 

po maturitní zkoušce

 

6.hod

odpadá

IKT

3.E (IKT1)

 

souvislá pedagogická praxe

Řebíčková Eva

1.hod

odpadá

UOPX

3.C (OPX2)

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

odpadá

UOPX

3.C (OPX2)

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

UOPX

3.C (OPX2)

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

PEP

4.E (PEP3)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

PEP

4.E (PEP3)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

PEP

4.E (PEP3)

 

po maturitní zkoušce

Sobotková Lenka

0.hod

odpadá

DEJ

1.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

1.hod

odpadá

CJL

3.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

CJL

3.E

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

přesun >>

DEJ

1.B

 

na 14.6. 7.hod

Soukupová Michaela

3.hod

odpadá

TV

1.E (TV1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

TV

1.E (TV1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.D (NEJ2)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

MTV

2.A

 

souvislá pedagogická praxe

Stranková Miroslava

2.hod

odpadá

ANJ

1.E (ANJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.E (ANJ1)

 

souvislá pedagogická praxe

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A (ANJ1)

 

po maturitní zkoušce

 

6.hod

odpadá

ANJ

3.E (ANJ2)

 

souvislá pedagogická praxe

Suk Dalibor

5.hod

odpadá

TV

2.A (TV2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

TV

2.A (TV2)

 

souvislá pedagogická praxe

 

7.hod

odpadá

TV

4.D (Dív)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

TV

4.D (Dív)

 

po maturitní zkoušce

Tmějová Miloslava

1.hod

odpadá

UOPX

3.C (OPX1)

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

odpadá

UOPX

3.C (OPX1)

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

UOPX

3.C (OPX1)

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX2)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX2)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX2)

 

po maturitní zkoušce

 

9.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX2)

 

po maturitní zkoušce

Vacek Tomáš

5.hod

odpadá

TVS

3.D (TVS+)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

TVS

3.D (TVS+)

 

souvislá pedagogická praxe

Vodička Ivo

2.hod

odpadá

ZEV

4.A

 

po maturitní zkoušce

 

4.hod

odpadá

ZEV

3.B

 

souvislá odborná praxe

 

8.hod

odpadá

ZEV

3.D

 

souvislá pedagogická praxe

 

9.hod

odpadá

ZEV

3.A

 

souvislá pedagogická praxe

Vokálová Miroslava

1.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP3)

 

souvislá pedagogická praxe

 

2.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP3)

 

souvislá pedagogická praxe

 

3.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP3)

 

souvislá pedagogická praxe

 

4.hod

odpadá

PEP

3.A (PEP3)

 

souvislá pedagogická praxe

 

6.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX3)

 

po maturitní zkoušce

 

7.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX3)

 

po maturitní zkoušce

 

8.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX3)

 

po maturitní zkoušce

 

9.hod

odpadá

UOPX

4.B (OPX3)

 

po maturitní zkoušce

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 5., 7. hod souvislá pedagogická praxe

1.B

5.hod

PPS

 

(5)

přesun <<

Kudláčková Irena

z 14.6. (Po) 7.hod

 

5.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 14.6. (Po) 7.hod

1.C

1.hod

CJL

 

(12)

navíc

Filandrová Eva

 
 

1.hod

CHE

   

odpadá

 

(ČerK)

1.D

0.hod

CHE

   

odpadá

 

(ČerK)

1.E

0.- 4., 6.- 8. hod souvislá pedagogická praxe

2.A

0.- 6., 8. hod souvislá pedagogická praxe

2.E

1.- 6., 8. hod souvislá pedagogická praxe

3.A

1.- 4., 6.- 9. hod souvislá pedagogická praxe

3.B

1.- 6., 8. hod souvislá odborná praxe

3.C

1.- 3., 5.- 9. hod souvislá odborná praxe

3.D

0.- 6., 8. hod souvislá pedagogická praxe

3.E

0.- 6., 8. hod souvislá pedagogická praxe

4.A

0.- 6. hod po maturitní zkoušce

4.B

1.- 4., 6.- 9. hod po maturitní zkoušce

4.D

1.- 5., 7., 8. hod po maturitní zkoušce

4.E

0.- 4., 6.- 8. hod po maturitní zkoušce

 

Zpracováno v systému Bakaláři