Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice
příspěvková organizace
Litoměřice, Komenského 754/3
+420416574880 (Komenského 3)   +420416574950 (Dlouhá 6)

Domov mládeže - Daliborova

tel. 416731252, 775473936

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ubytovací kapacita je 90 lůžek a to v 2 – 5 lůžkových pokojích. V tomto domově mládeže jsou ubytovány dívky. Vzdělávání a stravování je zajištěno v budově školy Komenského. K přípravě na vyučování v domově mládeže slouží tři studovny, které jsou vybaveny televizí, přehrávačem DVD a počítači s připojením k internetu zdarma. V budově je připojení na wi-fi síť, 6 klavírů, tělocvična, kuchyňka apod. Součástí areálu je rozsáhlá zahrada pro volný čas.

Žákyním jsou k dispozici permanentky do plaveckého bazénu a fitcentra. Domov mládeže nabízí různé zájmové činnosti, kondiční cvičení, pěvecký kroužek, elektronické šipky, besedy, návštěvy kulturních zařízení. Rovněž spolupracuje s Knihovnou K.H.Máchy v Litoměřicích, Domem dětí a mládeže Rozmarýn, Klokánkem a Hospicem sv. Štěpána v Litoměřicích.

Budova domova mládeže je zabezpečena bezpečnostním systémem, vstup do budovy je opatřen čipovým klíčem, který má zabránit pohybu cizích návštěvníků v prostorách domova.

 

 

 

 

 

 

 

Domov mládeže - Dlouhá

tel. 603148995, 416574956    

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Ubytovací kapacita je celkem 52 lůžek ve  2 až 6 lůžkových pokojích. V domově mládeže jsou ubytováni chlapci i dívky učebních i maturitních oborů vzdělání. Budova domova mládeže je propojena s budovou školy. Ubytovaní žáci mohou v určených hodinách využívat školní tělocvičnu. Ke sportovnímu vyžití je k dispozici herna stolního tenisu, elektronické šipky, stolní kopaná a posilovna. K dispozici je žákům 6 párů in-line bruslí. Pro přípravu na vyučování slouží společenská místnost, kde je k dispozici počítač s připojením k internetu a v budově je připojení na wi-fi síť. Ve společenské místnosti je televizní přijímač s připojením na satelit. Studenti ubytovaní v našem domově mládeže mohou ve svém volném čase využít terasu ve dvoře domova. K dispozici jsou také permanentky do plaveckého bazénu a do posilovny.                

 

Na chodbách domova mládeže je nainstalovaný kamerovým systémem, který má zabránit pohybu nezvaných návštěvníků. Žáci si hlavní vchod otevírají čipem.